Bu Th-109 Tank Holder 9"To 9-3/4" (344-Th-109)
Part # 344-TH-109
UPC 007613501092
Part # 344-TH-109
UPC 007613501092
Cylinder Holders, Steel, 9 in x 9 3/3 in, Silver/Black
CALIFORNIA PROPOSITION 65: WARNING: This product can expose you to CHROMIUM HEXEVELANT COMPOUNDS, a chemical known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65Warnings.ca.gov
| Brand | 4B's Bracket |
|---|---|
| Color | Silver/Black |
| Dia. [Max] | 9 3/4 in |
| Dia. [Min] | 9 in |
| Material | Steel; Rubber Gasket |
| Wt. | 4 lb |
| Prop65 | No |
| Unit of Measure | EA |
| Minimum Order Quantity | 1 EA |
| Quantity in Pack | 1 EA |
| Last Updated | 2/1/2021 |