HONEYWELL NORTH 3/4" X 3" PLASTIC STRIPS100/BX
Part # 714-010045
UPC 00669635010107
Part # 714-010045
UPC 00669635010107
Adhesive Bandages, 3/4 in x 3 in Strips, Plastic
| Brand | Honeywell |
|---|---|
| Bandage Length | 3 in |
| Bandage Width | 3/4 in |
| Color | Beige |
| Material | Plastic |
| Quantity | 100 per box |
| Type | Strips |
| Wt. | 0 lb |
| Prop65 | No |
| Unit of Measure | BX |
| Minimum Order Quantity | 1 BX |
| Quantity in Pack | 1 BX |
| Last Updated | 2/1/2021 |