Kantek Letter Tray - 1 Tier(s) - 2.50" Height x 10.50" Width x 13.75" Depth - Desktop - Non-skid Base - Clear
Part # KTKAD10
UPC 750333510102
Part # KTKAD10
UPC 750333510102
| Brand | Kantek |
|---|---|
| Number of Compartments | 1 |
| For File Size | Letter |
| Load Orientation | Front |
| Color(s) | Clear |
| Color Family | Clear |
| Material(s) | Acrylic |
| Width | 10.5" |
| Depth | 13.75" |
| Height | 2.5" |
| Pre-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Post-Consumer Recycled Content Percent | 0% |
| Total Recycled Content Percent | 0% |
| Country of Origin | CN |
| Prop65 | No |
| Unit of Measure | EA |
| Last Updated | 11/8/2020 |