Magnetic Circle Layoutburning Guide (496-28439)
Part # 496-28439
UPC 672435000000
Part # 496-28439
UPC 672435000000
Magnetic Circle Layout Burning Guides
| Brand | Flange Wizard |
|---|---|
| Cutting Diam [Max] | 30 in |
| Cutting Diam [Min] | 4 in |
| Wt. | 1.3 lb |
| Prop65 | No |
| Unit of Measure | EA |
| Minimum Order Quantity | 1 EA |
| Quantity in Pack | 1 EA |
| Last Updated | 2/1/2021 |